بدون کلیک-بدون پر کردن آفر فقط وفقط با معرفی دوستانتان به آسانی صاحب .موبایل-کنسول بازی ( xbox, psp, ...)  و یا شوید...mp3 playe

این شرکت بزرگ چند ملیتی برای تبلیغ محصولاتش تصمیم گرفته است بجانی آنکه هزینه های گزافی را صرف تهیه و چاپ بروشور و پوسترهای تبلیغاتی کند، و یا آنکه برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی و پخش آنها از شبکه های تلویزیونی و ماهواره ای متحمل هزینه های گزافی شود، از روشی نو استفاده میکند. یعنی از مردم دعوت میکند در سایتش عضو شوند و کالای مورد نظر خود را انتخاب کنند و سپس در ازای معرفی این سایت به دیگران ، کالای مورد نظر خود را رایگان دریافت کنند. به این ترتیب علاوه بر تبلیغات یک نظرسنجی موثق نیز انجام میدهد که این امر برای تولید کنندگان بسیار حائز اهمیت است و لذا بسیاری از شرکت های معروف طراحی و ساخت موبایل و وسائل الکترونیکی از آن حمایت می کنند و خدمات می گیرند. توصیه می کنم که حتما در این سایت عضو شوید. زیرا تنها با 44 زیر مجموعه N95 8G دریافت کنید. غیر از گوشی های سری N شرکت نوکیا می توانید از بهترین محصولات دیگر شرکت ها مانند سونی اریکسون، اپل، سامسونگ و ... نیز جایزه خود را انتخاب کنید در این صورت میزان زیر مجموعه هایی که باید برای آن ها جمع کنید همگی کمتر از این مقدار است! البته به غیر از گوشی موبایل جایزه های دیگری نیز  مثل کنسول بازی ( xbox, psp, ...)  و یا mp3 player می توانید انتخاب کنید. این به این معنی که شما می توانید یک ماهه کالای مورد علاقه خود را از طرف خود شرکت سازنده و در منزل خود دریافت کنید!

نحوه مشاهده و انتخاب جوایز :

 برای دیدن جوایز وقتی با استفاده از این لینک وارد سایت شده و نوع کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید، آنگاه عکس محصولات شرکتهای مختلف به صورت طبقه بندی شده نمایش داده میشوند. با انتخاب هر کالا میزان زیر مجموعه های لازم (یا همان credit ) برای آن نمایش داده میشوند.

نحوه ثبت نام:

اگر چه زبان سایت انگلیسی است ولیکن ثبت نام در آن بسیار ساده است. پس از ورود به سایت روی دکمه sign up در بالای صفحه کلیک کنید و مشخصات خود را به صورت دقیق وارد کنید و سپس دکمه register را بزنید. بعد از عضویت ایمیلی به شما زده می شه که باید روی لینک Click Here to Verify موجود در آن کلیک کنید تا عضویت تان در سایت کامل شود. پس از تکمیل عضویت از طریق لینکی که سایت در اختیار شما قرار میدهد، این سایت را به دوستان خود معرفی کنید. اگر کسی با استفاده از لینک شما در سایت ثبت نام کند و فعال شود (یعنی از سایت چزی خرید کند یا حداقل یک زیر مجموعه بگیرد) یک امتیاز به شما داده می شود، یعنی یک قدم به کالای خود نزدیک شده اید.

راهنمای پر کردن آدرس به انگلیسی:

بزرگراه = Free Way،  چهار راه = Cross،  میدان = Sq،  بلوار = Blvd،  خیابان بزرگ = Ave،  خیابان = St،       جاده = Rd،  کوچه =  Alley،   قبل از = Before،  بعد از = After،  جنب یا نزدیک = Near،  رو به روی = In front of ،  ساختمان = Bldg، شماره پلاک = No،  طبقه = Floor،  واحد = Unite

توجه کنید در انگلیسی برعکس فارسی ابتدا نام را می گذاریم بعد صفت را می گزاریم. مثلا به جای کوچه بلال می نویسیم BALAL Alley.

فرض کنید شما در محله رضوان، خیابان تاجیک، کوچه سوم, پلاک 50 باشید. آدرس انگلیسی شما به این صورت است:

 No 50 ,third Ally, tajik St, Rezvan

مطمئن باشید ضرر نمی کنید


روی ثبت نام کلیک کنید

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 28 دی 1388    | توسط: علی م    |    |
نظرات()