بسمی تعالی

سلام

عاقل از شکست دیگران تجربه می گیرد.  و زندگی خویش را به تجربه کردن شکستهایش تلف نمی کند. این مطلب را با دقت وتا انتها با ما باشید. تا تجاربی مفید  در اختیارتان بگذاریم .

در مبحث کسب درآمد از اینترنت سایتهای زیادی با روشهای متنوع ومختلفی مشغول به کار ند. عدهای از آنها برای پرداخت به اعضای خود شرایطی همچون:

1-     رسیدن به سقف معینی از در آمد

2-     جذب تعداد خاصی از زیر مجموعه

3-     فعال بودن در بازه زمانی خاص

4-     کار کردن با سایتها پیشنهادی آنها به طور مستمر و مداوم

و شرایطی دیگر را برای پرداخت کردن مبلغ برای شما لحاظ می کنند .که این شرایط علاوه بر آنکه سخت و دست و پا گیر هستند .بلکه احتمال کلاهبرداری  را نیز افزایش می دهند.

یک مثال:سایتی را تصور کنید که  رسیدن به 1000 دلار را شرط پرداخت قرار داده است. و در روز10ایمیل 10 سنتی برای شما می فرستد.

10*10 =100

یعنی اگر شما هر روز بتوانید به اینترنت دست رسی داشته با شید. وایمیلهای این سایت را بخوانید به شما 1 دلار تعلق می گیرد.که برای رسیدن به حداقل پرداخت 1000 روز شما باید به این منوال ادامه دهید.که می شود حدود2سال و 10 ماه .حالا بعد از این مدت می بینید .بعد از درخواست شما هیچ اقدامی از طرف سایت  برای پرداخت مبلغ یاد شده صورت نمی گیرد. وبه اصطلاح از شما کلاهبرداری کرده است .چه حسی به شما دست می دهد؟؟؟؟؟؟؟

چه باید کرد؟؟

برای اینکه به این سرنوشت دچار نشوید.

1-     قسمت تشخیص سایتهای کلاهبردار را حتما وحتما بخوانید

2-     لیست سایتهای کلاهبردار را حتما وحتما مطالعه فرمائید

3-     فقط با سایتهای که ما معرفی می کنیم کار کنید.

خصوصیات سایتها  معرفی شده از جانب ما

      1-نداشتن شرط حداقل پرداخت...یعنی شما در همان روز اول می توانید درخواست برداشت پولتان را از سایت داشته با شید. و مبلغ مورد نظر هرچند کم به شما پرداخت می گردد.

      2-پرداخت داشتن به ما یا حداقل به چند تن از دوستان ما

      3  - پیشتیبانی از شما در زمینه های  چگونگی کار کرد در این سایتها –ترفندهای افزایش در آمد شما- چگونگی اکس چنج پولهای شما از دلار به ریال وهر مشکل احتمالی دیگر ....

 

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 7 بهمن 1388    | توسط: علی م    |    |
نظرات()