بسمی تعالی

          ای ایران ای مرز پر گوهر           ای خاکت سرچشمه هنر

          دور از تـو اندیشــــه بدان            پاینده مانی وجـــــــاودان                                

 

اگر دین ندارد لااقل آزاد مرد باشید

 

با سلام وعرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سید الشهدا (ع) وآرزوی سلامتی شما دوستاران راستین آن حضرت.

همه شما عزیزان در جریان انتخابات ریاست جمهوری این دوره بودید وهستید.بعد از انتخابات تعدادی از کاندیدای این دوره که از نخبه های سیاسی این مملکت وانقلاب بودند. وقتی خود را در رسیدن به پست ریاست جمهوری ناکام یافتند. دست به اعمالی مغایر با آنچه از زبان آنها از رسانه ملی شنیده بودیم زدند.

من به اینکه دراین  انتخابات چه روی داده یا اصلا چی بوده ونبوده کار ندارم.ولی بعد از30 سال روزگار که خود این آقایان در راس بعضی از پستهای مهم بودند. با ایجاد شبهه در این انتخابات نه تنها کار کرد گذشته خود را زیر سوال بردند بلکه به عواقب مخرب این سناریو هیچ فکری نکردند. آیا این درست است که به خاطر عدم پیروزی در این مصاف بی ارزش--- تمامی ارزشها را زیر پا بگذارند؟ آیا کسانی که با لب تشنه در بد ترین شرایط  جان شیرین خود را فقط وفقط به خاطر اسلام فدا کردند از ما خواهند گذشت؟ آیا این شکست انتخاباتی ارزش به آشوب کشیدن یک ملت را دارد؟آ یا سوختن خانه خودمان سود خواهیم کرد یا ضرر؟ ....

واما  کسانی که کاندیدای این مردم مبارز بودند ...حالا باید از زبان دشمنان این مردم تحسین شوند چرا؟ آیا آنها خیر ما را می خواهند چون ادوار گذشته؟؟؟؟؟؟

خب!! عده ای آمدند و خساراتی زدند ورفتند .من به اینکه حق داشتند یا نه کار ندارم . حرف اصلی من این است که بازی های سیاسی را چرا به مذهب ربط میدهند –گیرم کسی برایش مهم نباشد چه کسی ریس جمهور شود. ولی مطمئنا برای همه دینشان اهمیت فوق العاده دارد. همانگونه که درآغاز جنگ تحمیلی جوانان پاکدل این مرز وبوم  فقط به عشق امام مظلومشان ابا عبدالله الحسین  راهی دفاع از مملکت خویش جهت بقای اسلام در این کشور شدند. چرا  به اینجا رسیده ایم که برای نبودن اسلام تلاش می کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آیا از خون شهدا شرم نمی کنیم؟

امسال محرم حسینی رنگ و بوی  دیگر داشت. وقتی که چشمهای  عزاداران  حسینی لبریز از اشک حزن وماتم برای  مظلومیت اربابشان بود .عده ای جهول هم از نظر دینی و هم سیاسی دست به کار بسیار شرم آوری زدند. که مطئنا این لکه ننگ درآینده مایه سرافکندگی آنها خواهد شد.

آخه دین مگر بازیچه است که به هر بهانه(دموکراسی.بی بندباری وهر دلیلی که به ذهن برسد ....) کسی بخواهد آنرا مورد هجمه کم خردی خویش نماید.

آیا این افراد در جریان اوضاع وخیم کشورهای همسایه نیستند.یا دلشان برای دموکراسی آمریکای وانگلیسی می تپد.

آیا  اوج دموکراسی را در افغانستان وعراق نمی بیند؟؟؟- آیا کشورهای شیخ نشین عربی و وهابیون از خدا بی خبر : از اغتشاش وهرج مرج در یک کشور شیعه نشین خرسند نخواهند شد؟؟؟؟  آیا آنها ما را کشوری قوی ومستقل می خواهند یا ضعیف ومستعمره؟؟؟ آیا  از سقوط ومتلاشی شدن ایران : اسرائیل و وهبابیون ودشمنان ما متاثر خواهند شد یا خوشحال؟؟؟؟؟

 

چرا به خود نمی آییم؟؟؟

انگلیس و آمریکا در کدام دوره از تاریخ خواستار منفعت ما بوده اند .مگر غیر از این است که آنها جز به منافع خویش نمی اندیشد.

عزیزان آیا  کسانی که از رسانه های غربی انواع توهین وتحقیر را به ما نسبت می دهند دوستان ما به حساب می آیند.آنها اگر یک ذره فقط یه ذره شرف ومیهن پرستی داشتند .به خاطر دلارهای بیگانه دست به وطن فروشی نمی زدند.

قضاوت را بر عهد شما خواهم گذاشت . شما که  دین و وطنتان با ارزش ترین گوهر زندگی بوده وهست.

پاینده مانی ایران ای وطن من

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 14 دی 1388    | توسط: علی م    |    |
نظرات()