آموزش افتتاح حساب در آلرت پای

 امروزه باز کردن حساب در آلرت پی به یک ضرورت تبدیل شده است بطوری که بسیاری از سایت هایی که در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت میکنند توسط این بانک به کاربران خود پول پرداخت میکنند . این بانک مانند بانک پای پال کلیه نقل و انتقالات خود را از طریق شناسه ایمیل کاربر انجام میدهد . البته باید توجه داشته باشید که در این بانک نیز ایران  مورد تحریم قرار گرفته است. به همین دلیل شما باید از  vpn یا سایت های ف ی ی ل ت ر ش ک ک ن استفاده کنید. گاهی اوقات آلرت پی از شما می خواهد که حساب خود را ویرفای کنید یعنی مدارک خود را برای آن ها بفرستید و شما هم چون ایرانی هستید نمی توانید و در این صورت حساب شما مسدود می شود . به همین دلیل می توانید حساب ویرفای شده خریداری کنید. این بانک از آن جهت که بیشتر سایت های کلیکی به آن پرداخت دارند دارای اهمیت زیادی است و توصیه ی ما آن است که به محض وارد شدن دلار در حسابتان آن را بفروشید تا خطری سرمایه شما را تهدید نکند.  البته به گفته خود بانک در خواست وریفای برای تعدادی معدود وبه صورت تصادفی می باشد.ولی اگر از شما درخواست وریفای کند و شما وریفای نکنید .حسابتان محدود خواهد شد.

1-ابتدا به آدرس

 www.alertpay.com

بروید سپس:

2-بر روی گزینه sign up کلیک نمایید

نکته مهم : حتما با برنامه Creditwizard  که مشخصات آمریکایی بهتون میده وارد شوید. اگر این برنامه رو ندارین. آنرا دانلود کنید

 3- در قسمت Choose your Country کشور آمریکا را انتخاب نمایید و سپس بر روی تصویر مربوط به Personal Starter کلیک کنید.
4- در قسمت
First Name یک نام خارجی وارد کنید. (طبق مشخصات ارائه شده در Creditwizard)
5- در قسمت
Last Name یک فامیل خارجی برای خود انتخاب کنید.  البته مهم نیست که این نامها واقعی باشند

6- در قسمت Phoneهم یک شماره تلفن بدهید.


7- در اینجا
Address 1 یک آدرس وارد کنید((طبق مشخصات ارائه شده در Creditwizard)


8- در این قسمت یک شهر را انتخاب کنید
City / Town : مثلا Los Angeles


9-
Region اینجا بنویسید : مثلا LA


10-
Postal Code: و حال یک کد پستی 5 رقمی بنویسید. و سپس کلید Next را بزنید( کد 5 رقمی در نرم افزار موجود می باشد)


11- در صفحه بعد در قسمت
Email Address ایمیل خود را وارد کنید.(ایمیل شما به عنوان نام کاربری شما خواهد بود .پس یک ایمیل صحیح وارد نمایید. ظمنا ایمیل فعال سازی آلرت پای نیز به این ایمیل ارسال می شود)


12- در قسمت
Password یک پسورد برای خود را وارد کنید


13- در قسمت
Re-enter Password پسورد بالا را تکرار کنید.


14- حال باید به 2 سوال که از خود می پرسید و آنرا در سایت ثبت می کنید پاسخ دهید. فراموش نکنید که ایمیلی را که در سایت ثیت نمودید و پسوردی را که چند لحظه پیش انتخاب کردید و پاسخ سوالاتی که هم اکنون وارد خواهید کرد را در جایی یادداشت نمایید زیرا بعدا به آنها نیاز خواهید داشت.


15- در قسمت
Question 1 یک سوال برای خواد انتخاب نمایید. مثلا آخرین سوال را انتخاب کنید که نوشته City Of Birth که یعنی در کدام شهر متولد شده اید.


16- در قسمت
Answer 1 یک جواب به سوال فوق بدهید. مثلا بنویسید Tehran یا shiraz و یا حتی مثلا Los Angeles. مهم این است که بعدا یادتان باشد که به این سوال چی جواب داده بودید


17- در قسمت
Question 2 باید یک سوال دیگر هم مطرح نموده و به آن پاسخ دهید. به عنوان مثال What is your favorite animal را انتخاب نموده و نام یک حیوان را در مقابل آن بنویسید


18- و سپس حروف و اعدادی را که در پایین صفحه مشاهده می کنید را وارد نموده و پس از تیک زدن گزینه
I agree to AlertPay’s بر روی Register کلیک کنید


19- در صفحه بعد چنین پیامی را مشاهده خواهید کرد :

Thank you for registering with AlertPay!


An email has been sent to the email address you entered. Please log in to your email account and click on the link to validate your email to continue the registration process.اگر چنین پیغامی مشاهده نشد یعنی اینکه یکی از موارد را اشتباه وارد کردید که باید آنرا اصلاح نمایید

حال باید به ایمیل خود مراجعه نموده و ایمیلی را که سایت آلرت پی برای شما ارسال نموده است را باز نموده و بر روی لینکی که داخل آن است کلیک کنید تا حساب شما فعال شود.

بعد از کلیک روی لینکی که توسط کمپانی آلرت پی ارسال شده بود شما وارد صفحه ای از سایت آلرت پی می شوید که ایمیل شما در آنجا نوشته شده است و شما باید پسوردی را که در زمان ثبت نام در سایت آلرت پی انتخاب کرده بودید را در کادر زیر آن وارد کنید تا بتوانید وارد حساب خود شوید .

ثبت نام  رایگان در بانک اینترنتی آلرت پای

منبع: ISLAMIC EXCHANGER

 

 

 

 

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 24 دی 1388    | توسط: علی م    |    |
نظرات()