باز کردن حساب ایگولد

 

نکته مهم : برای باز کردن حساب ایگولد به جهت آن که ایگولد حساب های ایرانی را می بندد شما می توانید از vpn یا سایتهای ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کنید تا آی پی شما مخفی بماند.

برای باز کردن حساب اینجا را کلیک کنید

.پس وارد شد به سایت بر روی  Create An Account

کلیک کنید .

نکته مهم : حتما با برنامه Creditwizard  که مشخصات آمریکایی بهتون میده وارد شوید. اگر این برنامه رو ندارین. آنرا دانلود کنید

1-در صفحه باز شده موافقت خود را با لیسانس سایت با كلیك بر روی I AGREE اعلام می كنید.

2-در صفحه جدید فرمی مشاهده می كنید كه باید آنرا پر نمایید كه از قسمتهای زیر تشكیل شده .

Account Name : این قسمت مشخص كننده اسم account می باشد كه می تواند تحت عنوان هر اسمی مانند اسم شما یا شركت شما باشد.

3-در قسمت بعدی Description توضیحی اگر لازم باشد نوشته می شود مثلا This is Ali Account In E-gold و اگر توضیحی اضافی لازم بود در Additional Description می نویسید.

 

4-در قسمت User Name شما یك شناسه انتخاب می كنید اما كاربرد چندانی ندارد. در نهایت شماره ای كه خود سایت به شما می دهد مهم است در این قسمت می توانید اسم خودتون یا مطلب دیگری را بدهید.

5-و در قسمت Description مشخص كنید كه چه چیزی هست مثلا This part is my name

 

6-در قسمتهای Name, Address , City, State/Province, Country/ZIP/Postal Code, e-mail, Phone, Fax , اطلاعات نام, آدرس, شهر, استان, كشور/كدمنطقه/كدپستی, آدرس پست الكترونیكی, شماره تلفن و فكس رو پر می كنید.

7-در قسمت Alternate Passphrase شما باید یک کلمه عبور برای حساب انتخاب کنید . از این کلمه عبور در انجام پرداختها استفاده میشود .

 

8-در قسمت New e-gold Account Passphrase شما باید کلمه عبور اصلی حساب خود را انتخاب کنید . از این کلمه عبور برای دسترسی به محتویات حساب شما و login در سایت e-gold استفاده میشود .

 

9-در قسمت آخر نیز یعنی Enter the sequence of random numbers displayed in the above grid نیز عددی در شكل مشاهده می شود كه برای تایید امنیت خط ورود استفاده شما وارد مستطیل می كنید.

 

10-و روی Open كلیك می كنید به این ترتیب Account شما ایجاد می شود.

11-و از سایت یک e-mail به شما فرستاده می شود كه شماره e-gold شما در آن وجود دارد كه از آن برای وارد شدن به سایت گرفتن پول یا پرداخت می توانید استفاده كنید.

ثبت نام رایگان در e-gold

منبع: ISLAMIC EXCHANGER

 

 

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 24 دی 1388    | توسط: علی م    |    |
نظرات()